Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Zbicznie

Mikołaj w Zbicznie i Pokrzydowie

Utworzono dnia 04.01.2018

Tradycyjnie dla dzieci z gminy Zbiczno zorganizowano rokroczne strojenie choinki połączone ze spotkaniem z Mikołajem. Imprezę zorganizowano najpierw w świetlicy GOKSiR w Pokrzydowie, a tydzień później w hali widowiskowo-sportowej w Zbicznie. W czasie imprezy przeprowadzona została kampania społeczna pn. „Stop cyberprzemocy i cyberuzależnieniom”. Rodzice dzieci uczestniczących w imprezie mogli dowiedzieć się na temat zagrożeń jakie kryją się w wirtualnym świecie i nie tylko. Porad udzielały członkinie z Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Zbicznie.

Zanim jednak pojawił się wyczekiwany Mikołaj z workiem prezentów uczestników do wspólnej zabawy zaprosili animatorzy z Kondeja Company. Zarówno dzieci jak i dorośli brali udział w licznych konkursach m.in. w rozwieszaniu świątecznych czapeczek na linkach czy w zaprzęgach reniferów. Nie zabrakło wspólnego strojenia choinki. Po wspólnych harcach nadszedł długo oczekiwany moment, który czekały wszystkie dzieci. Przybył do nich św. Mikołaj, który w asyście wójta gminy Wojciecha Rakowskiego, przewodniczącej GKRPA w Zbicznie Katarzyny Kwiatkowskiej oraz dyrektor GOKSIR Marii Lubczyńskiej obdarował wszystkich prezentami. Paczki sfinansowane zostały ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Zbicznie. W trakcie imprezy u członkiń Koła Gospodyń Wiejskich w Pokrzydowie oraz u pań z zespołu Pokrzydowianki można było zakupić stroiki, ozdoby oraz kartki świąteczne. 
Organizatorem spotkania byli: wójt gminy Zbiczno, Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Zbicznie oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

 

GALERIE:

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Styczeń 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Imieniny